Jesteś tutaj: Samochód Ubezpieczenie AC
Powiększ tekst: A A A

Ubezpieczenie AC

UBEZPIECZENIA AUTOCASCO

Ubezpieczenie AC to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy, jak i bezpieczny sen po podróży. Przy odpowiednich parametrach umowy to wypłata  odszkodowania w sytuacji, gdy samochód zostanie uszkodzony w wypadku lub kolizji spowodowanej przez ubezpieczonego, oraz skradziony lub zniszczony w wyniku różnego rodzaju zdarzeń losowych. Korzystając z pomocy profesjonalnego doradcy KMG możemy wspólnie wybierać zakres, który nas interesuje. Działamy według zasady, by płacić tylko za taką ochronę, która jest dla nas istotna.

W naszej ofercie bierzemy również pod uwagę minimalny czas naprawy samochodu oraz to, czy Klientowi przysługuje auto zastępcze do 10 dni bądź na miesiąc (jeśli zdecydujesz się na odpowiedni wariant). Taka opcja może okazać się błogosławieństwem, gdy będąc na drugim końcu Polski samochód odmówi posłuszeństwa.

Istotny jest również sposób, w jaki naprawiany będzie Twój samochód. Możesz zdecydować się na wariant serwisowy lub gotówkowy. Wybierając opcję naprawy w serwisie oddajesz samochód do warsztatu, a wszystkimi formalnościami zajmuje się Twój ubezpieczyciel, bez względu na cenę, jaką przyjdzie za to zapłacić. W drugim przypadku, tak zwanym wycenowym, otrzymasz konkretną kwotę do ręki, a jeśli naprawa będzie droższa, będziesz musiał pokryć różnicę ze swojej kieszeni. Dlatego warto wybrać opcję serwisową, tym bardziej, że koszt polisy jest taki sam.

Uwaga:

Tylko u nas bezpłatne i pełne wsparcie w procesie likwidacji szkód !!!

Sprawdź, o ile tańsze możesz mieć AC - pytaj doradcę KMG Ubezpieczenia.