Jesteś tutaj: Podróże
Powiększ tekst: A A A

Ubezpieczenie na wakacje

Bezpieczeństwo podczas jakiegokolwiek wyjazdu, niezależnie od tego czy jest to zorganizowana wycieczka czy spontaniczna, weekendowa podróż, jest jednym z podstawowych elementów, o które powinniśmy zadbać wybierając się w krótszą lub dłuższą podróż. Mając tego świadomość, nasza agencja KMG przygotowała dla swoich Klientów szereg atrakcyjnych propozycji. W naszej firmie otrzymasz ubezpieczenie turystyczne dobrane odpowiednio do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wakacje, słońce, plaża lub po prostu wymarzony urlop z dala od miejskiego zgiełku i ruchu. Bez znaczenia czy będzie to odpoczynek za granicą czy też w uroczych zakątkach naszego kraju. Niech te chwile będą naprawdę pozbawione trosk i zmartwień. W razie wypadku, ochroni Ciebie i całą Twoją Rodzinę polisa turystyczna, która pokryje koszty leczenia, zakwaterowania, a także kontynuowania podróży w przypadku awarii pojazdu.

Decydując się na pomoc Twojego personalnego doradcy KMG Ubezpieczenia otrzymasz ubezpieczenie na wakacje o odpowiednio dobranych parametrach zapewniających spokój i brak zmartwień podczas wymarzonego wyjazdu.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj ubezpieczenia turystycznego będzie najlepiej dopasowany do charakteru Twoich wakacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – nasz doświadczony doradca wyjaśni wszystkie niezrozumiałe dla Ciebie kwestie i rozwieje wszelkie wątpliwości.